1 / 7
Camaro-Z28 Oldtimer-Edna u Cela Mk🇺🇸
19.999 €
02.07.2022 22:36

Гостивар / Гостивар

Марка:

Chevrolet

Модел:

Camaro

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Camaro z28
1978 godina
5700 kubika v8
Cel restavriran
Bez zameni
Americki tabli moze da se carini kako Oldtimer
Cena 20.000 eu
070 888 882

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам