1 / 5
GOLF 4 1.9TDI 90KS 110KS SE STO VI TREBA NA DELOVI
1 €
07.04.2021 09:41

Гевгелија / Гевгелија

Golf 4 1.9 90ks 110ks 101ks 116ks 131ks se sto vi trena na DELOVI na edno mesto TEL. 071251484.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A 4 1.9TDI 116KS NA DELOVI SE STO VI TREBA

1 €

AUDI A4 2.0TDI 140KS 05-08 TURBO

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам