1 / 1
Smart Fortwo SWITZERLAND
1 €
30.10.2021 21:40

Струга / Струга

Марка:

Smart

Модел:

ForTwo

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Smart Fortwo 600cc
-god.2001
-registrirana do July.2021

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

doni
Потврден огласувач
070457257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам