1 / 4
FIKSEN TELEFON KAKO MOBILEN
60 €
02.12.2021 19:23

Виница / Виница

FIKSEN TELEFON OPCII KAKO MOBILEN SE NADOPOLNUVA PRIPEJD SE KORISTI NIZ CELA MAKEDONIJA SEKADE DOSTAPEN APARAT MOBILEN SE POLNI SO POLNAC KAKO MOBILEN FUNKCII NA MOBILEN SAMO SO FIKSEN BROJ

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070572447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам