1 / 5
mercedes c220 avantgarde
1 €
12.09.2020 11:59

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

Kласа на емисија:

Останато

se prodava mercedes c220 avantgarde

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070375634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам