1 / 4
Plac za vikendica Veles do Babuna
5 €
Цената е фиксна
01.10.2022 06:47

Карпош / Скопје

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite odlicno za vikendica cist vozduh bez magli nadvor od guzvite odma ima priklucokot za struja na sam odlicen asfalten pat na 8 do 9 km od Veles

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
078249213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам