Jamboli i Diftizi
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2020 13:03

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodavat Jamboli od cista volna racno izraboteni dupli i edinacni,vo bela boja i crvena.Isto taka i divtizi (kilimi) racno izraboteni vo crvena boja so sara.Cena po dogovor zvisi od kolicinata.
mob.075-270-998

Категорија: Останато

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
075 270 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам