1 / 7
Плац со изграден објект
По Договор
04.09.2022 22:09

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

5

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Булевар гевгелија

Плац со изграден објект 180 метри квадратни плус дворна површина 200 квадрати на булевар гевгелија. Цена по договор. Тел за контакт 070 614 973 борис

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
072208055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам