1 / 4
MINI COOPER S 230HP
7.200 €
Цената е фиксна
8.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.04.2021 14:36

Карпош / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Cooper S

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

172 kw / 234 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Cooper S 2008
Redovno servisiran i registriran do 05.2021
-205.000km
-230hp
-Full oprema
-Komplet izduvi + Chip, Vossen bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070393970
Испрати Е-маил до огласувачот