1 / 3
Regulator za gorivo za Toyota 2.2
80 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2022 21:16

Битола / Битола

Марка:

Toyota

Модел:

...

Tип на делови:

Гориво / пумпа

Prodavam poloven regulator Denso original za site vidovi na Toyota i Lexus so motor 2.2 so 130 kw. Regulatorot e ispraven, smenet e po greska, inace kupen od Grcija. Informacii na telefon: 075/407-343 Aleksandar

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075348504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам