1 / 2
Vakum za pritisok na turbo Toyota
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2022 21:16

Битола / Битола

Марка:

Toyota

Модел:

...

Tип на делови:

Електрични делови

Prodavam poloven vakum za turbina original za site vidovi na Toyota i Lexus. Vakumot e potpolno ispraven, smenet e po greska.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075348504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам