1 / 11
Elektricar електричар
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 11:41

Кочани / Кочани

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje popravka i zamena na boljeri lusteri zamena na stari osiguraci dodavanje na stekovi, izmestuvanje na el. Broila od vnatre nadvor, ressvanje na problemi so stara instalacija, poravka na elektricni sporinja

Tel. 078316508 Goce
078309870 Mitko

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078316508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам