1 / 9
PASSAT B5.5 KARAVAN 1.9 96KW 2004 GOD. NA DELOVI
1 €
Цената не е фиксна
15.08.2022 16:31

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA NA DELOVI.
ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PASSAT B5.5
Потврден огласувач
076996156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам