1 / 12
Продавам машини
800 €
Цената не е фиксна
01.08.2021 17:18

Охрид / Охрид

Продавам 3 отпрашувачи (индустриски прсвосмукалки) кантерка за кривини и машина за лептирчиња.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
075434806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам