1 / 1
niva avtopat smokvica gevgelija
По Договор
13.09.2020 14:43

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

960 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

niva na avtopat pred benzinskata na rule turs prema gevgelija.se vlaga direktno od avtopatot.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
071237942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам