1 / 7
Se prodava kuka vo Bogdanci
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2020 13:00

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

10

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

435 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul. Veljko Vlahovik

Se prodava kuka na ul. Veljko Vlahovik od 250 m2 so dva vleza i 435m2 dvorna povrsina so komplet dokumenti i podmireni komunalii.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
070628065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам