1 / 1
Врати и прозорци
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2021 14:27

Чучер Сандево / Скопје

Се продаваат дрвени врати.
Цена 20 евра од парче, но има простор и за договор.
90 sirina. 2m_visina

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Tomislav
Потврден огласувач
75475838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам