Plac vo naselba Bardovci
1 МКД
22.05.2022 21:19

Карпош / Скопје

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo naselba Bardovci.
12000m2

Telefon za kontakt: 070 595 365 Milena

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071237278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам