1 / 4
DIZNI INJEKTORI ZA OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110.125 KS. DENSO
260 €
Цената не е фиксна
13.09.2020 19:10

Валандово

Dizni INJEKTORI za opel astra j 2010god. 100% ispravni

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
071251474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам