1 / 1
Renault Megane 2 originalen xenon far
3.000 МКД
04.02.2023 15:27

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam originalen xenon desen far so trafo i avtomatska nivelacija.

Kako nov

Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Brakja Miladinovi 19
Потврден огласувач
075358750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам