1 / 12
ZAKACALKA KAMERA KAMERI SPY HD ZA VIDEO NADZOR
800 МКД
Цената е фиксна
19.11.2021 12:23

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови скриени камери во закачалки кои располагаат со вградена батерија која со едно полнење можи да снима континуирано 100 минути. Лесни за монтажа, имаат специјален држач со лизгач за лесно вадење и поставување. Достапни во две бои, црна и бела. Комплет со секоја камера оди упатство за употреба, кабел за на полнач и за на компјутер, држач за камерата.

- Material: ABS
- Color: Black/White
- Memory: Micro SD card-32GB max (not included)
- Frames Per Second: 30FPS
- Power Source: 280mAh Built-in Rechargeable Lithium Polymer Battery (Recharge directly from USB port).
- Continuous Recording Time: 100min on Full Charge
- Dimensions-Base: 115x36x14mm

* Нудиме и мемориски карти.

ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

Категорија: Продавници, Трговија / Надзор / безбедност

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам