1 / 1
Se prodava fax Panasonik KX- FT71
1.000 МКД
Цената не е фиксна
14.09.2020 11:29

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava fax Panasonik KX- FT71, so funkcija za kopiranje, mnogu malku koristen.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

Cvete
Потврден огласувач
078242487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам