1 / 12
TWINS house-Se prodava Kuka od 227m2 posle TETOVCANKA
По Договор
29.05.2022 13:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

127 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul;LJ.B.- PIS posle TETOVCANKA

Se prodava Kuka so lokal i pomosen objekt vo blizina na TETOVCANKA.

- Stamben prostor od 127m2
- Lokal od 50m2 so letna bavca
- Pomosen objekt od 50m2

((( Cena po m2 = 650 evra )))

>> Cisto na imoten list so legalizirano zemjiste.<<
------------------------------------------------------------------

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам