1 / 8
Paulownia (пауловнија) paulovnija
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2020 19:06

Кочани / Кочани

Se prodavaat edno godisni drva od sortata Paulownia (пауловнија).

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078644040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам