Se prodava kukja
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 09:00

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Brakja Popjordanov 46

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072/308-409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам