Stan vo Demir Hisar
9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2021 22:17

Демир Хисар

Број на соби:

2,5

Квадратура:

46 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Маршал Тито бр.4 Демир Хисар

Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди на телефонскиот број 078461429 контакт лице Давид.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
070387464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам