1 / 2
Traktor IMT 539
3.200 €
Цената не е фиксна
05.10.2020 13:31

Пехчево / Берово

Se Prodava Imt 539 86god vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
071882406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам