Nivi Vinicko
1 €
30.07.2022 16:44

Виница / Виница

SE PRODAVA 7 DEKARI NIVA. MESTO SEDEVEC. SE NAOGJAAT NA VLEZOT KAJ VISNARNIKOT. SE NAVODNUVAAT OD KANALSKATA MREZA.
CENA PO DOGOVOR
!! TEL KONTAKT: 076-981-613 !!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Cvetan
Потврден огласувач
077634270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам