1 / 3
Se prodava med od gluvarce
500 МКД
16.12.2022 15:04

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava med od gluvarce vo tegli od 330 ml po cena od 250 denari i vo tegli od 650 ml po cena od 500 denari.Kontakt Roze 078411136

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Lice
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам