1 / 3
DALECINSKI DAJLINSKA ZA PIONEER 5,8,9 SERIJA ORGINAL
999 МКД
15.09.2022 09:30

Прилеп / Прилеп

DALECINSKI ZA PIONEER ORGINAL ZA SERIJA
5 TA 521K 522K 523 ITN
8 MA 821 K 822K 823K I 9 TA SERIJA 921K 922K 923K
I MNOGU DRUGI MODELI GI RABOTI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075491409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам