1 / 12
Garden House Apartment - Struga
1 €
17.07.2022 18:02

Струга / Струга

Apartmani
Sobi
Parking
Tv
WiFi
Kujna
Prizemje
Za sekoj Apartman masa so cador vo dvor
Informacii mob 070 362 132
046 838 548

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
070 362 132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам