IZDAVAM SOBI VO CENTAROT NA GRADOT STIP
По Договор
15.09.2020 12:54

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Se izdavaat sobi vo centarot na gradot Stip po odlicni uslovi i cena.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Slavco
Потврден огласувач
078391232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам