1 / 4
Neupotrebuvana reljefna gitar cigla
20 МКД
15.01.2022 20:46

Велес / Велес

Prodavam neupotrebuvana reljefna gitar cigla.
Imam 360 parcinja i cenata e 20den/parce. Vo sklad za gradezni materijali cenata e 26den/parce.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077441849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам