1 / 4
CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ сина боја
1.800 МКД
Цената не е фиксна
28.05.2022 19:39

Аеродром / Скопје

Беби прожектор со ѕвездички со преубава приспивна музика. Команда за менување на песните и програмата за прожектирање. Работи на 3 АА батерии.
https://www.encimenci.com.mk/muzichki-prozhektor-plavo-chicco-024272000

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

elizabeta
Потврден огласувач
075907442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам