1 / 5
AIWA AD-F 910 KAKO NOV!
10.000 МКД
Цената е фиксна
15.05.2021 01:47

Гостивар / Гостивар

Продавам Дек Aiwa ad-f 910.
Декот е врв од Aiwa од 90 ти години.
Комплетно исправен.
3 глави.
Автоматско отварање и затварање на вратичката.
ЦД директ.
Прв сопственик.(1998 год нов купен)
Сликите се од декот што се продава.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам