1 / 5
Passat B6
123 €
15.09.2020 16:19

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

Passat 2.0 8v 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Predrag
Потврден огласувач
78433933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам