1 / 3
Majstori i pomosnici
400 €
Цената не е фиксна
31.07.2022 20:30

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

А

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firma ima potreba od
Majstori za postavuvanje na instalacii za vodovod
Iskusvoto e zadolzitelno.
Tel 078203363

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
078210520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам