1 / 2
Ниви во С. Пепелиште
4 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 11:38

Неготино / Неготино

Квадратура:

13000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И

Se prodavaat nivi, niva vo selo Pepeliste

1. Една комплетна парцела од 13 декари во месноста викана Провалија.
2. Една комплетна парцела од 4,3 декари во месноста долна лака кај Пепелишки мост.
3. Една комплетна парцела од 4,1 декари во месноста викана Студена вода.

Нивите се погодни за поставување на соларни панели - фотоволтаици и производство на струја.

Цената е по договор.
Инфо на телефон 078-363-293 Златко.

Nivi, niva solarni paneli fotovoltaici

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071250907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам