1 / 1
Prodavam velosiped shimano
4.000 МКД
Цената не е фиксна
16.09.2020 16:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Tocakot e ispraven i perfektno socuvan
Nema nikakvi ostetuvanja i slicno
Site delovi se na shimano

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075203611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам