1 / 3
ДЕТЕКТОР ЗА МЕТАЛ
11.000 МКД
Цената не е фиксна
08.10.2020 08:41

Јегуновце / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Продавам Детектор за Метал испрсвен Работи на Алкални Батерии 070254175 Може и замена за Југо

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

Злате
Потврден огласувач
070254175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам