1 / 4
OSRAM halogen 64744 t/19 220v-230v 1000w
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2020 23:28

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

OSRAM halogen 64744 t/19 220v-230v 1000w

novi imam povejce parcina na lager

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Сијалици

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Bluetooth wireless slusalki iphone samsung

699 МКД

bluetooth slusalki p47

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам