1 / 4
Tri tanjiri za pica
350 МКД
Цената е фиксна
17.09.2020 10:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Tri tanjiri za pica so dimenzii 30 cm dostava do adresa so kargo niz cela Makedonija.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Imerli
Потврден огласувач
072260015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам