1 / 6
Звучници - Philips SPA 2300/00 Multimedia
2.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2021 11:19

Струмица / Струмица

Philips SPA 2300/00 Multimedia Speakers 2.1
Subwoofer System

- 38 W
- 230V 50Hz 140mA
- 2 Satellites
- 2.5" Woofer
- Analogue Volume Control

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

galleria
Потврден огласувач
071345094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам