1 / 11
Машка Ташна
900 МКД
Цената не е фиксна
27.10.2021 11:17

Струмица / Струмица

Одлична машка ташна користена 1 година со повеќе прегради + прегради за телефон и мала за ситни работи со патент. Чантата има и ремен кој при потреба може да отстрани.
Купена на цена од $48

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

galleria
Потврден огласувач
077625294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам