1 / 2
Индустриски приклучоци за стурја 16A, 32A
По Договор
18.09.2020 13:15

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетни индустриски приклучоци - сите типови.

Супер цени!

16A 3P утикач, утичница - ѕидна, утичница за на кабел
16A 5P утикач, утичница - ѕидна, утичница за на кабел
32A 5P утикач, утичница - ѕидна, утичница за на кабел

16А Шуко утикач
16А Шуко утичница ОГ

16A 3P - утичница со гребен (клуч) НОВО!
16A 5P - утичница со гребен (клуч) НОВО!
32A 3P - утичница со гребен (клуч) НОВО!

Испорака по Карго низ цела Македонија!

Телефон/Viber: 075 227 673
Контакт од 10 до 17ч.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

D
Kumanovo
Потврден огласувач
075227673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам