1 / 12
Cube,tocakot e top!
350 €
13.10.2020 12:51

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Tocakot e kupen pred skoro dve godini i e malku vozen.Goleminata na ramot e 54 so 24 brzini
Tel.078/287-407

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
072278407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам