1 / 2
freza , valjak , sealka
3.900 €
12.06.2022 17:47

Свети Николе / Свети Николе

sirina 2,5 metra vo ispravna sostojba doneseni od svajcarija.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Иле
Потврден огласувач
078204504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам