1 / 5
Издавам соба за студенти..
По Договор
17.07.2021 12:54

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Се издава соба за студенти со кујна, претсобје и купатило. Ново опремено, со клима инвертер, интернет и кабелска телевизија. Се наоѓа во населба Пребег, информации на телефон 071/237-820.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
070273148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам