1 / 8
Lozov nasad vo Sveti Nikole
1 €
Цената не е фиксна
17.09.2020 20:29

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozov nasad 17 dekari sorta vranec sistem kapka po kapka do asfalten pat Cena po dogovor Kontakt informacii 077600568 078324696

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070997626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам