1 / 3
Industriska Masina za sienje
3.800 МКД
01.10.2022 19:56

Струга / Струга

Polovna industriska masina za shienje mojt racno a ima i motor,ova sto e na slika.moze i zamena za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Ubodna pila boch profesionalna

1200 МКД

Kosilka kosilica masina za kosenje treva

180 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам